Şartlar ve Koşullar

İlişkiler

Bu web sitesine kaydolarak, erişerek veya başka bir şekilde kullanarak, aşağıda belirtilen bu Hüküm ve koşullara bağlı kalmayı kabul etmiş olursunuz. Bu web sitesinin yalnızca kullanımı, bu Hüküm ve koşulların bilgisi ve kabulü anlamına gelir. Bazı özel durumlarda, sizden açıkça kabul etmenizi de isteyebiliriz.

Elektronik iletişim

Bu web sitesini kullanarak veya bizimle elektronik yollarla iletişim kurarak, web sitemiz üzerinden veya size bir e-posta göndererek sizinle elektronik olarak iletişim kurabileceğimizi ve tarafımızca sağlanan tüm sözleşmelerin, bildirimlerin, açıklamaların ve diğer iletişimlerin size, bu tür iletişimlerin yazılı olması gerekliliği dahil ancak bununla sınırlı olmamak üzere, herhangi bir yasal gerekliliği elektronik olarak sağlamak.

Fikri mülkiyet

Web sitesindeki tüm telif hakkı ve diğer fikri mülkiyet hakları ve web sitesi tarafından görüntülenen veya web sitesinde erişilebilen veriler, bilgiler ve diğer kaynakların sahibi ve kontrolü bize veya lisans verenlerimize aittir. 4.1 Tüm hakları saklıdır Belirli içerik aksini gerektirmedikçe, size Telif Hakkı, Ticari Marka, Patent veya diğer Fikri Mülkiyet Hakları kapsamında bir lisans veya başka bir hak verilmez. Bu, bu web sitesindeki herhangi bir kaynağı kullanmayacağınız, kopyalamayacağınız, çoğaltmayacağınız, gerçekleştirmeyeceğiniz, görüntülemeyeceğiniz, dağıtmayacağınız, herhangi bir elektronik ortama yerleştirmeyeceğiniz, değiştirmeyeceğiniz, tersine mühendislik yapmayacağınız, kaynak koda dönüştürmeyeceğiniz, aktarmayacağınız, indirmeyeceğiniz, iletmeyeceğiniz, paraya çevirmeyeceğiniz, satmayacağınız, pazarlamayacağınız veya ticarileştirmeyeceğiniz anlamına gelir. emredici kanun düzenlemelerinde aksi belirtilmediği sürece (alıntı yapma hakkı gibi) önceden yazılı iznimiz olmaksızın herhangi bir biçimde.

Üçüncü taraf mülkiyeti

Web sitemiz, diğer tarafların web sitelerine köprüler veya diğer referanslar içerebilir. Bu web sitesinden bağlantı verilen diğer tarafların web sitelerinin içeriğini izlemiyor veya incelemiyoruz. Diğer web siteleri tarafından sunulan ürünler veya hizmetler, söz konusu üçüncü tarafların geçerli Hüküm ve Koşullarına tabi olacaktır. Bu web sitelerinde ifade edilen görüşler veya materyaller bizim tarafımızdan mutlaka paylaşılmamakta veya desteklenmemektedir. Bu sitelerin herhangi bir gizlilik uygulamasından veya içeriğinden sorumlu olmayacağız. Bu web sitelerinin ve ilgili üçüncü taraf hizmetlerinin kullanımıyla ilgili tüm riskler size aittir. Hangi şekilde olursa olsun, kişisel bilgilerinizi üçüncü taraflara ifşa etmenizden kaynaklanan herhangi bir kayıp veya hasar için herhangi bir sorumluluk kabul etmeyeceğiz.

Sorumlu kullanım

Web sitemizi ziyaret ederek, web sitemizi yalnızca bu Şartlar, bizimle yapılan ek sözleşmeler ve geçerli yasalar, yönetmelikler ve genel kabul görmüş çevrimiçi uygulamalar ve sektör yönergeleri tarafından amaçlanan ve izin verilen amaçlar için kullanmayı kabul etmiş olursunuz. Web sitemizi veya hizmetlerimizi, kötü amaçlı bilgisayar yazılımlarından oluşan (veya bağlantılı olan) herhangi bir materyali kullanmak, yayınlamak veya dağıtmak için kullanmamalısınız; web sitemizden toplanan verileri herhangi bir doğrudan pazarlama faaliyeti için kullanmak veya web sitemiz üzerinde veya web sitemizle ilgili olarak herhangi bir sistematik veya otomatik veri toplama faaliyeti yürütmek.

Web sitesine zarar veren veya verebilecek olan veya web sitesinin performansına, kullanılabilirliğine veya erişilebilirliğine müdahale eden herhangi bir faaliyette bulunmak kesinlikle yasaktır.

Kayıt

Web sitemizde bir hesap için kayıt olabilirsiniz. Bu işlem sırasında sizden bir şifre seçmeniz istenebilir. Parolaların ve hesap bilgilerinin gizliliğini korumaktan sorumlusunuz ve parolalarınızı, hesap bilgilerinizi veya web sitemize veya hizmetlerimize güvenli erişiminizi başka herhangi bir kişiyle paylaşmamayı kabul ediyorsunuz. Şifrelerinizin veya hesaplarınızın kullanılması yoluyla meydana gelen tüm faaliyetlerden sorumlu olduğunuz için, başka herhangi bir kişinin web sitesine erişmek için hesabınızı kullanmasına izin vermemelisiniz. Parolanızın herhangi bir şekilde ifşa edildiğinin farkına varırsanız şifre değişikliğinde bulunabilirsiniz.

Teslimat & Kargo

Siparişinizi hızlı, doğru bir şekilde gönderip takip ediyoruz siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 7. iş günü içerisinde teslim edilir. Termin süresi içerisinde teslim edilmeyen ürünlerde koşulsuz şartsız iade talep edebilirsiniz.

İptal ve İade politikası

İade etmden önce iade talebi oluşturmanız zorunludur aksi taktirde iadeniz işleme alınmayacaktır.

Satın almış olduğunuz ürünleri size teslim ediliş tarihinden itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürün kullanılmamış ve orijinal koli ve ambalajı bozulmamış olmalıdır. Ambalajı olmayan veya bozulmuş olan ürünler iade alınmamaktadır. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte sevk irsaliyesini göndermelisiniz. İade etmek istediğiniz ürün ayıplı ise kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise kargo ücreti müşteriye aittir. Eğer ürün şirket adına fatura edilmiş ise ilgili şirket tarafından ürün için iade faturası düzenlenmelidir.

Geri ödeme politikası

Ödeme, iade talebinizin onaylandığı tarihi takip eden 3 iş günü içerisinde, ödeme yapıldığı kredi kartına aktarılacaktır. Lütfen, banka işlemlerinin süreçlendirilmesi nedeniyle bu süreyi göz önünde bulundurunuz. Eğer ürün tarafınıza gönderilmeden önce talebinizi iptal etmişseniz, kargo ücreti tarafınıza tahsil edilecektir. Kargo ücreti, iade işlemi sırasında düşülecektir. İban ile yapılan ödemelerde ise, ödeme yapan şirketin veya şahsın belirtmiş olduğu hesaba iade gerçekleştirilecektir.