YARDIM MERKEZİ

Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir. Sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için web sitemizden veya pazar yerlerinde bulunan ürünlerimizden satın almanız halinde dahi, destek ekibimizden kolayca yardım alabilirsiniz. Sorularınızı, endişelerinizi veya geri bildirimlerinizi iletmek için bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Müşteri hizmetleri telefon numaramız +90 216 232 23 31 ve e-posta adresimiz bilgi@haziretiketler.com üzerinden hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında bizlere ulaşabilirsiniz. İş saatleri dışında veya telefonla ulaşılamadığında ise aşağıdaki olay kaydı formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Olay kayıtlarını en geç 24 saat içerisinde yanıtlıyoruz. Hızlı aksiyon almak için sipariş numaranızı, hesabınızın e-posta adresini, telefon numarası ve varsa dökümanlarınızı belirtmeyi unutmayın. 

SİPARİŞ SÜREÇLERİ İŞLEM REHBERİ

Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 7. iş günü içerisinde teslim edilir. Termin süresi içerisinde teslim edilmeyen ürünlerde koşulsuz iade talep edebilirsiniz.

BASKILI ÜRÜNLERDE TASARIM VE BASKI

Baskılı siparişlerinizde grafik ekibimiz sizden onay almaktadır. onay alındıktan sonra 7 iş günü içerisinde ürününüzün teslimatı yapılır.

ÜYELİK VE HESAP BİLGİLERİ

Üyelik ve hesap detaylarınız için Hesabım sayfasına gidin, siparişlerinizi kontrol etmek gibi adımlar bu sayfadadır.

KARGO VE TESLİMAT SÜREÇLERİ

Gönderimlerinizi MNG veya Yurtiçi Kargo aracılığı ile yapmaktayız. Kargo Takip için tıklayınız.

YANLIŞ GELEN ÜRÜN

Eğer yanlış ürün teslim alırsanız, derhal bir iade işlemi başlatmaktayız. İade talebinizi oluşturmak için lütfen İade Talebi sayfasını ziyaret ediniz.

MAĞAZADAN TESLİM

İstanbul Maltepe’de bulunan fabrika mağazamızdan mağaza teslim almak istiyorsanız, bu seçeneği kullanabilirsiniz.

İPTAL VE İADE SÜREÇLERİ

İade etmden önce İade Talebi oluşturmanız zorunludur aksi taktirde iadeniz işleme alınmayacaktır. Satın almış olduğunuz ürünleri size teslim ediliş tarihinden itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

ÜRÜN BİLGİLERİ

Ürünlerimizde kullandığımız hammadde ve kağıt bilgilerinin detayları için lütfen Dökümanlar sayfasını ziyaret ediniz. Bu sayfada, tedarikçilerimizin sağladığı bilgiler yer almaktadır.

ETİKETİMİN TÜRÜNÜ NASIL BELİRLERİM?

Eğer rulo etiketinizin türünü belirleme konusunda şüpheleriniz varsa, bu sayfadaki bilgiler size yardımcı olabilir. İlk olarak, etiketinizi kullanacağınız ortamı ve uygulanacağı yüzeyi dikkate almalısınız.

ÖDEME YÖNTEMLERİ VE FATURALAR

Ödemelerinizi EFT/Havale ve Kredi kartları ile yapabilirsiniz sipariş sonrası faturanızı ürün ile birlikte göndermekteyiz.

ÖDEME VERİLERİ

Kart bilgileriniz ve geçmişiniz şifrelenmektedir. Bu bilgiler, güvenliğinizin sağlanması amacıyla özel bir şifreleme protokolü ile korunmaktadır.

ÖDEME YAPMA SORUNU

Eğer ödeme adımlarını tamamlıyamadıysanız hemen bir temsilcimiz ile iletişime geçin.

İNDİRİM KUPONLARI VE KAMPANYALAR

Kuponlarımızdan haberdar olmak için önceden bizden sipariş vermiş olmanız gerekmektedir.

ÖNEMLİ VERİLER

Hakkınızda tuttuğumuz kişisel verileri dosya olarak dışa aktarmak isteyebilirsiniz. Gizlilik

HESAP SİLME

Hesabınızı silmek için bize kayıtlı olan e-posta adresinizden bir e-posta göndermeniz yeterlidir.

SORUNUNUZ YUKARIDA LİSTELENMİYORSA BİR OLAY KAYDI AÇIN

Olay kayıtlarını en geç 24 saat içerisinde yanıtlıyoruz. Hızlı aksiyon almak için sipariş numaranızı, hesabınızın e-posta adresini, telefon numarası ve varsa dökümanlarınızı belirtmeyi unutmayın. 

Olay kayıtlarını E-posta üzerinden takip etmeniz gerekmektedir.