Bize Bir Mesaj Gönderin

İş saatleri, hafta içi 09:00 ile 18:00 arasındadır.

  Fiyat teklifine mi ihtiyacınız var? Fiyat Teklifi

  İletişim Kanallarımız

  Sık Sorulan Sorular

  Rulo etiketlerin yapışkanlı ve yapışkansız seçenekleri mevcut mu?
  Evet, haziretiketler.com üzerinden yapışkanlı ve yapışkansız rulo etiketler satın alabilirsiniz. Ürün açıklamalarında bu özelliklere dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.
  Termal etiketlerin uygun bir şekilde depolanması nasıldır?
  Termal etiketler, yüksek sıcaklık ve ışığın olmadığı normal oda koşullarında saklanmalıdır. Termal etiketler, 1 yıldan daha kısa bir sürede tüketilecek şekilde sipariş verilmelidir. Kısa sürede tüketilen ürünler için Eko Termal, tüketimi 1 yılı aşan ürünler için ise Lamine Termal tercih edilmelidir.
  Dış mekanda kullanmak için hangi etiketleri tercih etmeliyiz?
  Dış mekanda genellikle plastik malzemeden üretilen etiketler kullanılır. Etiketin yapışkan türü, yapıştırılacak yüzeye uygun bir şekilde seçilmelidir. Sitemizden kolayca sipariş verebilirsiniz.
  Barkod yazıcılarda ribon ile yazdırılan etiket türleri nelerdir?

  Termal özelliklere sahip olmayan etiketlerin tamamı ribon baskı yöntemi ile yazdırılabilir. Burada önemli olan, hangi etiket türünde hangi ribonun kullanılacağını doğru bir şekilde belirlemenizdir.

  Yardıma mı ihtiyacınız var? Yardım Merkezi

  Bilgilendirme:

  Değerli Müşterilerimiz, Saygılarımızla, [ETİK LABEL BASIM DIŞ TİCARET LTD ŞTİ]
  Sizlere daha iyi bir alışveriş deneyimi sunmak, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve site trafiğini analiz etmek amacıyla bu sitede çerezleri kullanıyoruz.
  Favorilerim
  Karşılaştır