Hakkımızda:

2009 Yılında etiket üretim ve matbaacılık hizmetlerine www.urunetiketi.com markası ile başlamıştır. İlerleyen yıllar içerisinde pazar payını genişleterek Türkiye’nin dört bir yanında müşteriler edinmiş ve Etik Basım A.Ş. olarak hizmet kalitesini artırarak devam etmektedir.

Alanında profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla etiket, matbaacılık sektöründeki tecrübe ve birikimini ahlaklı bir kalite anlayışıyla artırarak devam etmektedir.

Kozmetik, Sağlık, İlaç, Otomotiv, Kimya, Plastik, Temizlik, Gıda, Market ve Tekstil sektörlerinde faaliyet gösteren tüm firmalar potansiyel müşterimizdir.

Amacımız sizleri potansiyel müşteri konumundan, kalıcı ve ilkeli ilişkilerle üretim yapan çözüm ortağı bir tedarikçiniz olmaktır.

Kalite standartlarının üstünde hedefleri olan ve evrensel değerleri önemseyen bir kuruluş olarak uzman grafik departmanımız ve ekibimizle sizlere güvenilir ve hızlı, etiket ürünleri konusunda tam destek olmaktır.

Sosyal medyada bizi takip edin.

VİZYONUMUZ

Baskı teknik ve teknolojileri her geçen gün dahada gelişmektedir. Bu gelişimi yakından takip ederek hem kendimizi yeniliyoruz hemde müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümler üretiyoruz.

MİSYONUMUZ

Endüstriyel baskı; teknik birikim isteyen bir iştir. Amacımız müşterilerimize baskı hizmetleri alanında uzman ekibimizle her türlü baskılı işlerinde üretici, danışman ve çözüm ortağı olarak hizmet vermektir.

HEDEFİMİZ

Firmamız, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak rulo etiket taleplerinizi karşılamak ve sektörde öncü bir konumda bulunmak amacıyla faaliyet göstermektedir.