İade Şartları ve Kuralları​

İade etmden önce iade talebi oluşturmanız zorunludur aksi taktirde iadeniz işleme alınmayacaktır.

Satın almış olduğunuz ürünleri size teslim ediliş tarihinden itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürün kullanılmamış ve bozulmamış olmalıdır. Bozulmuş olan ürünler iade alınmamaktadır. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte sevk irsaliyesini gönderebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürün ayıplı ise kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise kargo ücreti müşteriye aittir. Eğer ürün şirket adına fatura edilmiş ise ilgili şirket tarafından ürün için iade faturası düzenlenmelidir.

İade Adresi

TICARET ÜNVANIETIK LABEL BASIM DIS TICARET LIMITED SIRKETI
VERGİ KİMLİK NO3810897632
ADRESYalı, Mareşal Fevzi Çakmak Cd. NO:50 KAT:2, 34844 Maltepe/İstanbul
TELEFON+90 (216) 272 23 31
E-POSTAbilgi@haziretiketler.com

Geri Ödeme Politikası

Ödeme, iade talebinizin onaylandığı tarihi takip eden 3 iş günü içerisinde, ödeme yapıldığı kredi kartına aktarılacaktır. Lütfen, banka işlemlerinin süreçlendirilmesi nedeniyle bu süreyi göz önünde bulundurunuz. Eğer ürün tarafınıza gönderilmeden önce talebinizi iptal etmişseniz, kargo ücreti tarafınıza tahsil edilecektir. Kargo ücreti, iade işlemi sırasında düşülecektir. İban ile yapılan ödemelerde ise, ödeme yapan şirketin veya şahsın belirtmiş olduğu hesaba iade gerçekleştirilecektir.

Herhangi bir ek bilgi veya soru için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Müşteri memnuniyeti bizim için önemli olduğundan, herhangi bir konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.